Bingdao Eski Çay Ağacı süper Sınıf Yunnan Sheng Çin Puer Çay

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Sertifika: CE ISO
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: contact us
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Paypal
Yetenek temini: 500pcs
Türü: Pu Erh Çay / Puerh Çay / Pu'er Çay / Puer Çay İşlevi: kilo kaybı
Boyutu: 357g Menşe yeri: Yunnan, Çin
sınıf: Süper sınıf Yıl: Süper sınıf
Vurgulamak:

vahşi pu erh çay

,

olgun pu erh çay

Sheng pu-erh, büyük yapraklı Yunnan çay ağacının minimal işlenmiş yapraklarından yapılır ve tüketilmeden önce gözetim altında tutulur. Bu pu-erh tarzı genellikle 15 veya 20 yıl yaşlanır ve daha derin, daha zengin, daha pürüzsüz, daha karmaşık bir lezzet için daha uzun süre yaşlanabilir.

Pu-erh çayı (genellikle 'puer' '' pu'er olarak da bilinir) Çin'in Yunnan şehrinde yapılan yarı nadir bir çay türüdür. Batı'da, pu-erh çayı sağlık yararları için bilinir.

Süper sınıf yunnan sheng pu erh çay bingdao eski çay ağacı yapılan koyu çay

Pu onu çay nasıl yapılır

95 around civarında ve yaklaşık 15 ila 30 saniye (yixing bir çaydanlık veya gaiwan kullanıyorsanız) ya da üç ila beş dakika (batı çaydanlık kullanıyorsanız) kaynar su kullanmanızı öneririz. Veya daha güçlü bir tat için tamamen kaynar su.

Kullanıcının anlık görüntüsü

Bu çay çok güzel, istediğim geleneksel çay. Renk çok parlak, bu iyi. Spor yapmadığınızda bile kilo vermenize yardımcı olur.

Açıklama:

Pu-erh veya Pu'er çayı, Çin'in Yunnan eyaletinde üretilen çeşitli fermente koyu çaydır. Fermantasyon, çay yapraklarının kurutulduktan ve yuvarlandıktan sonra mikrobiyal fermantasyon ve oksidasyona uğradıkları bir çay üretim tarzıdır. Bu süreç bir Çin uzmanlığıdır ve genellikle koyu çay olarak çevrilen Hei Cha olarak bilinen çayı üretir. Bu çay kategorisinin en ünlü çeşidi, emperyal Çin'deki koyu çay ticaretinin ardından Yunnan Eyaletinden gelen Pu-erh'dir.

Pu'er çayı genellikle zamanla tadında iyileşebilir (doğal sekonder oksidasyon ve fermantasyon nedeniyle). İnce yaşlandırılabilen çaylar tipik olarak:

1. yüksek kaliteli malzemeden yapılmış

2. Ustaca işlenmiş

3. Yıllar içinde uygun şekilde saklanmış

Çay dik nasıl - bir çay kaşığı için

Çay türü

Sıcaklık

Su

Dik / İnfüzyon

min

Yeşil çay

85 ℃

300ml

45 saniye - 1 dakika

Siyah çay

90-95 ℃

200ml

1.5

Oolong çayı

90 ℃

200ml

2

Puerh çay

98 ℃

200ml

1.5

Beyaz çay

80 ℃

250ml

4

Bitki çayı

98 ℃

300ml

5

Kokulu çay

85 ℃

300ml

2

Daha güçlü bir lezzet isteniyorsa, zaman değil, daha fazla çay ekleyin. Vurgulanan çaylar, önerilen süreden daha uzun demlendiğinde acı acı tadacaktır.

Birlikte 2 veya daha fazla çay demliyorsanız, en kısa ve en düşük sıcaklıktaki çay için talimatları izleyin.

Tea & Better, daha çok Yeşil Çay, Siyah Çay, Oolong Çay, Puerh Çay, Beyaz Çay, Bitkisel Çay ve Kokulu Çay gibi çeşitli çayları seçen küçük müşterilere çay dükkanlarına ve hevesli çay severlere odaklanır ve müşterilere küçük çantalarda paketleme imkanı sunar. az miktarda çeşitli çaylar seçmek için daha esnek bir seçenek.

Moq: 100 usd

Teslim Süresi: 10-15 gün

İletişim bilgileri
nick

Naber : +8613564871506