Bizimle iletişim kur
Nick Chou

Telefon numarası : 13564871506

Naber : +13564871506

qc profili
Çay kalitesi duyularımızı kullanarak değerlendirilir, bunlar görme, tat ve koku, Fabrikada, üretim sırasında daha kuru ağız numuneleri düzenli olarak çay kalitesini izlemek için deneyimli personel tarafından tadı verilir. Deneyimli £ Aster çay üretim sürecinde her aşamada ortaya çıkan sorunları tespit edebilir. Bir fabrikanın birden fazla üretim hattına sahip olması durumunda, uzmanlar performanslarını kalite için karşılaştırabilirler ve birden fazla fabrikaya sahip şirketler fabrikaları karşılaştırmak için çayı tararlar, böylece belirli kalite standartlarının korunması sağlanır.

Organik çay tabanında, uygulanan gübrelerin tümü sertifikalı organik gübrelerdir, herbisitler kullanılmaz, hepsi yapay olarak yabani otlardan temizlenir ve biyolojik kontrol ve haşere kontrol teknolojisi benimsenir. Solar böcek öldürücü lambalar ve yapışkan böcek panelleri yerleştirilmiştir. 2014 yılında Hunan oldu. İl Yeşil Kontrol Gösteri Üssü. Organik çay bahçelerinin tümü ekolojik olarak yönetilmekte ve manuel toplama ile korunmaktadır.
2016 yılında yeni tesis üretime girdi ve üretim atölyesi, standardizasyon ve temizlik yönetimine bağlı kalarak ileri üretim ekipmanlarıyla donatıldı. Çay bahçesini ve üretim ve depolama atölyesini kapsayan izleme ekipmanı devreye alınacak ve tüm süreç, ekim, yetiştirme, toplama, işleme, depolama ve teslimat konularında izlenecektir.

Çin Organik Ürün Belgelendirme
AB Organik Sertifikasyonu

 • Dark Chinese Tea Ltd.
  Standart: China Organic Product Certification
  Sayı:
  Yayımlanma tarihi:
  Bitiş tarihi:
  Kapsam/Aralık:
  Tarafından verilen: