Bizimle iletişim kur
Nick Chou

Telefon numarası : 13564871506

Naber : +13564871506

Dark Chinese Tea Ltd.

Koyu Çin Çayı

  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 5000000-10000000 Yıl kurulan
İhracat p.c 50% - 60%
Giriş


Firmamız Anhua şehrinde bulunan, Hunan eyaleti, çin. Firmamız her türlü doğa çayı üretiminde uzmanlaşmıştır.

Başlıca ürünler çeşitli koyu çay, fuzhuan çay, siyah çay, yeşil çay içerir .. .Ürünler Singapur, Malezya ihraç edilmektedir,

Amerika, Afrika, Avrupa ve Orta Doğu bölgesinde yıllık ihracat hacmi% 75’in üzerindedir.

otomasyon operasyon yeteneğini geliştirmek, teknolojik dönüşüm, ekipman yükseltme, sürekli taahhüt,

üretim kapasitesini daha da arttırmak ve daha iyi ekonomik ve sosyal faydalar yaratmak.

Çay tarlası Hunan Eyaleti, Anhua ilçesinde, ortalama yüksekliği 800 metredir. Kalabalıklardan ve şehirlerden uzak. Endüstriyel kirliliği yoktur ve Yuntai'nin büyük yaprak çayının vahşi ülkesidir. Qianqiujie Çay Endüstrisi, endüstri lideri çay yapma ekipmanlarını tanıtmak için 3,000 mu organik organik malikan çayına güvenmektedir. Geleneksel çay yapma tekniklerinin sürekli iyileştirilmesiyle, yüksek kaliteli yeşil çay, siyah çay ve Anhua siyah çayının standardizasyonu ve büyük ölçekli üretimi gerçekleştirildi. .

Geçmiş
Koyu Çay Tarihi

İlk Hunan kara çayı, Hunan Eyaleti, Anhua İlçesi tarafından üretildi. Anhua, füme çay işleme alışkanlığına sahiptir. Çay yaprakları yüksek sıcaklıkta ateşlenir ve renk koyu ve kahverengi olur, bu nedenle “koyu çay” olarak adlandırılır.

1524 yılında, Ming jiajin üç yıl boyunca, Ming Kingswood Chen Jiang, "Ticari çay düşük kaliteli ve sahte, koyu çay gereklidir" belgesinde, şu anda Anhua koyu çay tüm ülkede arttı.

Kuruluşundan bu yana şirket, kirletmeyen, yeşil ekoloji ve sağlıklı organik çay hedefini belirledi ve çok çalışıyor. 2008 yılında, şirket arazi transferi yoluyla yeni bir çay bahçesi üssüne taşındı. Şu anda, Xiangxiangwan, Dongtaoling, Turp Yamaç, Qixiandong ve Shimadong gibi altı organik çay bahçesi üssü de dahil olmak üzere 3.280 mu kendine ait çay bahçesi üsleri vardır. Üretilen organik ürünler arasında yeşil çay, siyah çay ve siyah çay bulunur.
Haziran 2016'da, üç yıllık dönüşümün ardından şirket, toprak, taze yapraklar, hava, su, bitmiş ürünler (yeşil çay, siyah çay, siyah çay, üç kategori dahil) dahil olmak üzere organik ürün sertifikasyonunu başarıyla geçti. Anhua Siyah Çay Endüstrisinde ilk organik ürün sertifikasyon kuruluşu oldu.

Hizmet
Biz OEM özelleştirme paketi, etiketinde gösterilen tasarım, logo, bilgi sunuyoruz.

Biz esas olarak Yeşil çay, Siyah çay, koyu çay ve diğer ünlü çaylar üretmek ve satmak

Çay bahçemiz, Xuefeng Gölü Sulak Arazi Parkı'nın merkez bölgesi olan Malu Town, Yuntai Dağı'nın eteklerinde, 30 derece kuzey enleminde yer almaktadır. 50 kilometre içerisinde dağ yüksek ve yoğun, dere net, yağış bol, toprak verimli ve PH değeri ılımlı. İşte kalitenin adı. Çay kökenli.
Son 20 yılda, şirket her zaman yeşil, sağlıklı ve organik çay ürünlerine odaklandı. İşçilik ruhu ve kalitedeki neredeyse paranoyak ısrarıyla, Anhua siyah çay endüstrisinde ilk organik ürün sertifikasyon şirketi oldu. Bu, şirketin gelişiminde önemli bir kilometre taşıdır. .
Anhua Black Tea'nin ilk organik ürün sertifikasyon şirketi

Mart ayında, çay bahçesi, yeni yılın çay tomurcuklarının ilk sezonunu seçmeye başladı. Dağlardaki ve ovalardaki çay ağaçları taze ve nemli olup, organik çay tabanının kimliğini gösteren güneş böcek ilacı lambaları ve yapışkan böcek tahtaları gibi yeşil kontrol sistemleri mevcuttur.

Ekibimiz
Ürünlerimiz tüm dünyada yaygın olarak satılmaktadır.

Tam ve aynı zamanda iyi bir deneyim ekibimiz var.

Satış departmanlarından imalat departmanına ve daha sonra teslimat departmanlarına kadar her bir departman birbirine sıkıca yakındır.

Daha sonra her bir siparişe göre satışınız baştan sona takip edecek.

Yani kesinlikle tüm ilerlemelerle rahatlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen iletişime geçin.