Buğulanmış İşleme ile Sağlıklı Yağ Yakma Yeşil Çay Matcha Tozu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Sertifika: CE ISO
Min sipariş miktarı: 10KG
Fiyat: USD20/KG
Ambalaj bilgileri: 5 OZ / çanta, 100 torba / karton
Teslim süresi: sipariş başına adet
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100kg/gün
ağ: 2000mesh altında Organik: Organik% 100
Formu: Toz Görünüm: yeşil ince toz
Raf ömrü: 24months Renk: yeşil
Uygulama: yemek, içmek, maske teast: güzel, ABD’de altın var
Vurgulamak:

japan matcha green tea powder

,

japanese matcha green tea powder


Matcha Tipi ve Buğulanmış İşleme Tipi makul fabrika fiyatı ile organik matcha

MATCHA VE OPTIMUM SAĞLIK

Bir kanser savaşçısı, bir yağ yakıcısı ve çok daha fazlası, matcha diğer yeşil çayları geride bıraktı

Her gün sayısız insan değerli antioksidanları ve mineralleri atıyor. Görünüşe göre hayal edilemez gibi görünse de, bir bardak yeşil çay hazırladığınızda tam olarak ne olur, çünkü su sadece yeşil çayların bir kısmını elde edebilir. Çoğunluğu, aslında çay yaprağına hapsolmuş halde kalır. Gerçekte, yeşil çayların potansiyelinden tam anlamıyla faydalanmanın tek yolu, yaprağın tamamını tüketmektir. Ancak bu çay yaprakları yemeye başlamanız gerektiği anlamına gelmez. En basit çözüm, bir kase matcanın tadını çıkarmaktır. Matcha, düz taşlı çay yaprakları olduğu için, matcha size yeşil çaylar, diğer yeşil çayın yapamayacağı şekilde güçlü vitamin, mineral, antioksidan ve amino asit salgılaması sağlar. Aslında, tek bir matcha porsiyonunda bulunan potens ile eşleşmeye başlamak için, en az on bardak demlenmiş yeşil çay içmeniz gerekir. Optimum sağlığı sağlamanıza ve korumanıza yardım etmeye gelince, matcha eşit değildir.

Catechin EGCg: Matchas İnanılmaz Kanserle Mücadele Eden Antioksidan

Daha da iyisi, matcha ayrıca diğer gıdalarda bulunmayan kateşinler olarak bilinen benzersiz, güçlü bir antioksidan sınıfı içerir. Özellikle, kateşin EGCg (epigallocatechin gallat) güçlü kanserle mücadele özellikleri sağlar. En önemlisi, EGCg ve diğer kateşinler, serbest radikallerin, hücre ve DNA hasarına yol açabilecek kirlilik, UV ışınları, radyasyon ve kimyasalların etkilerinden etkilenir. Matkadaki kateşinlerin% 60'ından fazlası aslında EGCg olduğu için, günlük bir matcha rejimi, vücutların bütünsel refahını ve dengesini korumaya ve korumaya yardımcı olabilir.

Zahmetsiz Sakin: Eşsiz Amino Asit L-Theanine

Bin yıldan fazla bir süre önce, matcha meditasyon uygulamasına yardımcı olarak Japonya'ya geldi. Uzun saatler boyunca otururken, rahipler uyanık ve sakin olmak için matcha içerlerdi. Modern bilim kısa süre önce, yüzyıllarca süren gelenek derslerini doğrulamıştır. Matcha, işlevsel olarak beyinleri hareket ettirerek rahatlama ve iyilik halini destekleyen nadir bir amino asit olan L-Theanine bakımından zengindir. Stres heyecanlı beta dalgaları indükleyebilse de, daha tedirgin durum L-Theanine, rahat uyanıklık durumuna yol açan alfa dalgaları yaratır. Ve L-Theanine tüm çaylarda yaygın olsa da, matcha yaygın siyah ve yeşil çaylardan beş kat daha fazla bu amino asidi içerebilir. Ek bir fayda olarak, L-Theanine, yeşil çayın doğal bir bileşeni olan kafeinden olası yan etkileri engellerken hafızaya ve öğrenmeye yardımcı olabilir. Bu nedenle, bir matcha, kahvede bulunan sinir enerjisinin hiçbiri olmadan zihin konsantrasyonunu ve netliğini arttırır. Öğleden sonra veya daha fazla odaklanmaya ihtiyacınız olduğunda matcha'yı bir pick-me-up olarak deneyin.

Enerji yükseltici

Matcha içenlerin yaşadığı en beklenmedik faydalardan biri, gün boyu enerji artışıdır. Bir çalışmada, araştırmacılar bunun matcha'daki kafeinden olduğunu düşünmüşlerdi, ancak aslında matchaların doğal özelliklerinin birleşimi olduğunu buldular. Özellikle yakın zamanda yapılan bir başka çalışma, matcha'nın fiziksel dayanıklılığı% 24 oranında artırdığını tespit etti. Yorucu bir antrenmanla karşı karşıya kalmasanız bile, matcha, ertesi günkü proje veya çocukları okuldan futbol antrenmanına götürmek olsun, günlük maratonda size yardımcı olabilir.

Kalori Brülörü

Zaten neredeyse kalorisiz olan matcha, sorunu her iki taraftan da çözerek kilo kaybı programına harika bir katkı sağlar. Metabolizmayı arttırır ve yağları yakar. Son zamanlarda yapılan bir çalışma bile matcha'nın kalorileri dört kat yakmada yardımcı olabileceğini öne sürdü. Aynı zamanda, matcha vücuda herhangi bir baskı yapmaz. Kan basıncını veya kalp atış hızını arttırmaz, sorgulanabilir hızlı düzeltmelere veya yan etkilerle basılan ilaçlara güvenli bir alternatif oluşturur.

Detoks Deluxe

Yeşil gerçekten sağlığın rengidir. Matcha, zararlı elementlerin vücudunu güvenle temizlemeye ve temizlemeye yardımcı olur. Klorofil, yeşil çayı ve diğer bitkilere imza yeşil rengi veren element, aynı zamanda hem kimyasal hem de ağır metalleri vücuttan atmaya yardımcı olan güçlü bir detoksizatördür. Matcha özenle gölgelendiğinden, klorofilde diğer yeşil çaylardan çok daha zengindir ve günlük üstün bir detoks yapar.

İletişim bilgileri
nick

Naber : +13564871506