Büyük Kırmızı Robe Çay Organik Oolong Çayı / Gevşek Yaprak Oolong Çayı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Sertifika: CE ISO
Min sipariş miktarı: 10KG
Fiyat: ask for details
Ambalaj bilgileri: gereksinimlerine göre
Teslim süresi: 5 İş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T, Western Union veya Paypal
Yetenek temini: 1000kg
Vurgulamak:

loose leaf oolong tea

,

big red robe oolong

Büyük Kırmızı Robe Çay Organik Oolong Çayı / Gevşek Yaprak Oolong Çayı

Da Hong Pao çayı, Çin Oolong çayları arasında en ünlüsüdür ve Çin'in En İyi On Çayından biri olarak listelenmiştir. Wuyi Dağı'nın uçurumunda yetişen yabani nadir çay bitkilerinden kaynaklanmaktadır. Da Hong Pao çayı hakkında çok sayıda efsanevi hikaye var. Efsaneye göre, bir İmparator çalıları, annesinin hastalığını iyileştiren kırmızı cüppelerle çaldırdı. Litteral olarak çay ismi şu şekilde çevrilebilir: Big Red Robe tea. "Büyük", Çince "da" anlamına gelir; "Kırmızı", Çince "Hong" anlamına gelir; "Bornoz", Çince "Pao" anlamına gelir.

Bu Da Hong Pao, büyüleyici ve sevinmiş güçlü kaya çayı kokusu ve tadıyla ünlü olan Wuyishan Dağı'ndaki Zheng Yan bölgelerindendir. Koyu kırmızı yapraklara sahip, kıvrılmış ve el ile dikkatlice kıvrılmış, mor-kırmızı şerit ve damar ile. Wuyi Dağı'ndaki kayaların arasında bulunan çay bitkilerinin saplarından inanılmaz lezzetli çay. Bu ünlü çay, güçlü tatlı osmanthus kokusu ile dikkat çekiyor, pürüzsüz, ancak çok yumuşak bir tat veriyor ve altın sarı bir sıvı vererek 7-8 kez demlemeye dayanabilir. Dünyadaki en nadir çay!

Çay Toptan Satış SSS

Ödemeyi onayladıktan sonra gönderimden önce kaç gün sürecek?
Genel olarak konuşursak, ödeme yapıldıktan sonra siparişinizi göndermemiz beş iş günü sürecek, siparişlerde bir dalgalanma olması veya beklenmeyen bir şey olması daha fazla gün alacaktır. Her neyse, sizi bu konuda bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
Şimdi kabul ettiğimiz üç ödeme yöntemi var:
1) Batı Birliği;
2) Banka hesabımıza T / T;
3) PAYPAL.
Pls not: PAYPAL ödemesini seçtiğinizde ek olarak% 4 para transfer ücreti alınabilir.


İletişim bilgileri
nick

Naber : +13564871506