Hediye paketi ünlü çince çay, Hunan koyu çay uzun raf ömrü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Sertifika: CE ISO
Min sipariş miktarı: anlaşmalı
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: dışında sert kartonlarÇanta, Şişe, Kutu, Toplu, Can (Konserve), Hediye Paketleme, OEM
Teslim süresi: 10-30 gün sonra ödeme
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Yetenek temini: Yıl başına 100 Ton / Ton
Adı: Anhua Qiangliang Koyu Çay Malzeme sınıfı: Anhua çayı
Hammadde: Ham Koyu Çay Özellikleri: Doğal Sağlık
Özellikleri: Lipit düşürücü kilo kaybı, bağışıklık geliştirmek Dış paketleme: özel hediye paketi
Depolama yöntemi: Kuru ve havalandırılmış Kullanımı: İkindi çayı, her gün iç
Vurgulamak:

chinese weight loss tea

,

chinese tea gift

Hediye paketi ünlü çince çay, Hunan koyu çay uzun raf ömrü

Özellikleri
Anhua Qiangliang Koyu Çayı üzerine basmak için hammaddeler saf iki veya üç seviye Anhua çayı çayıdır. Çay ağacı güneşli Yangya ormanında yetişir, Anhua dağları dağlıktır, dağlar gerilir, bulutlar unutulmaz ve çay yetiştiriciliği için çok uygun olan doğal iklim koşullarına sahiptir. Yuntaishan büyük yaprak türleri, Çin'deki ünlü çay çeşitlerinden biridir. Yapraklar yumuşak ve kalındır ve işlem için çok faydalı olan büyük bir plastikliğe sahiptir. Ek olarak, Anhua'daki Zijiang Nehri'nin her iki tarafındaki dağlar, bitki büyümesine en faydalı olan şeylle yıpranmış kalın bir toprak tabakasıyla kaplıdır.

Anhua Qiangliang Koyu Çay
İşlenmemiş içerikler Ham Koyu Yeşil Çay
Özellikleri Zayıflama Bağışıklık geliştirmek Anti-oksidasyon ferahlatıcı Sağlık
İçme yöntemi Sıcak su demleme Sıcak su kaynamış çay
paketleme Dış Hediye paketi kutu Bez çanta Gelenek görenek
ambalaj kağıdı Pamuklu kağıt Bambu Gelenek görenek
Depolama yöntemi Serin ve kuru, uzun süre koku koşullarında saklanamaz
kullanım Beş çayı Modülasyon sabah çayı Sütlü çay Hergün iç
Çay yapma işlemi Öldürmek, astarlamak, çapalamak, istila etmek, pişirmek
Besin içeriği Theaflavinler ve thearubiginler Çay polisakarit kompleksi Amino asit theanine
İçki ipuçları Koyu çayı karıştırmayın veya çayı bulanıklaştıracak Koyu çayı yaparken Koyu çay yapraklarını sıkıştırmayın.
Yemekten sonra bir saat boyunca en iyi

Anhua Qiangliang Dark Tea işleme teknolojisi, tüm yiyeceklerde benzersiz ve benzersiz özelliklere sahiptir. Paketlemesi ve işlenmesi aynı anda tamamlanır ve paketleme en önemli işlem aracıdır. Sıkıştırma ve sıkma işlemi sırasında kümeler yavaş yavaş azaltılır ve nihayet şekillendirilmiş bambu salı oluşur. Hamamböceği kullanımı ile bile, buna dikkat etmeliyiz. Dokuz fit iki, dokuz dokuz dokuz dokuz aya sekizde bir tokluğa ve esnekliğe sahip olmak gerekir. Anhua Qiangliang Koyu Çay, eşsiz çay ve renklerini korumak için özel işlem görmüş okaliptüs yapraklarına sarılır. Yaprakları nemden ve nemden korumak için kahverengi yapraklarla kaplanmıştır.

Anhua Qiangliang Dark Tea benzersiz bir presleme işlemine sahiptir ve çayla doludur.


Bira Yöntemi
1 Kungfu iliklerine içecek yöntemi:

Doğru miktarda çay alın ve kung fu çayının şekline göre demleyin.

2 bardak kabarcık yöntemi:

Ruyi fincan veya çaydanlık kullanın, uygun miktarda çay alın, önce kaynar su ile çay kaynatılır, sonra içmeden önce 1-2 dakika bekletin.
3 geleneksel pişirme yöntemi:
doğru miktarda çay alın, çayı kaynar su ile çalıştırın, daha sonra soğuk suyla kaynatın, çayı süzdükten sonra yangını durdurun ve için.

4 süt çay içme yöntemi:

Geleneksel çorba yöntemine göre çay çorbası pişirildikten sonra, süt ve çay çorbası 1: 5 oranında hazırlanır ve ardından süt çayının batı özelliklerine ve turuncu kırmızı çayın ayarlanması için uygun miktarda tuz eklenir. çorba tamamen beyaz sütle karıştırılır. Pembe görünüşten sonra, güzel, "kırmızı pembe güzellik" denir.

5 soğuk içecek yöntemi:

çay çorbasını süzmek için fincan kabarcığı yöntemine veya kaynatılmış içecek yöntemine göre, çay çorbası içildikten sonra buzdolabına veya suya yerleştirilir, susuzluğu gidermek için iyi bir yaz1Küçük bir parça çay alın 2 sıcak su bardağı 3 Çay bardağa koyun 4 uyanma çayı
8-10g Her seferinde koyu çay Bardak sıcaklığını arttırmak için yüksek bir sıcaklıkta sterilize edilebilir. Çay yaparken, çay suyu daha iyi nüfuz edebilir. Hazırlanan çayı bardağa koyun. Fincanın duvarı boyunca fincana 100 derece santigrat su dökün ve 30 saniye bekleyin. Bu adım çay yapraklarını temizleyebilir ve çay yapraklarını uyandırabilir.
5 sıcak suya batırılmış çay 6 çay fincanı astarı almak 7 puan çay çorbası 8 tadı çay
Fincanın duvarı boyunca fincana 100 derece santigrat su dökün, kapağını kapatın ve çay çorbasını almak için 30 saniye bekletin. Çay yapraklarını çıkarın ve tekrar tekrar demlenmesini sağlayın Çay çorbasını küçük bir kaba dökün Çay kokusunu al, çay çorbası iç, düzenli çay iç ve sağlıklı ol


İletişim bilgileri
nick

Naber : +13564871506